Корзина
+380 (63) 336-07-10
+380 (67) 934-09-26
+380 (93) 647-28-96
Корзина
Детская обучающая и развивающая литература

Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл

Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл, фото 2
Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл, фото 3
Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл, фото 4
Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл, фото 5

540 ₴

  • В наличии
  • Код: 45512120
Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. Франкл
Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії. Віктор Е. ФранклВ наличии
540 ₴
+380936823343
  • +380 (63) 336-07-10
    Lifecell
  • +380 (67) 934-09-26
    Kyivstar
  • +380 (93) 647-28-96
    Lifecell
+380936823343
  • +380 (63) 336-07-10
    Lifecell
  • +380 (67) 934-09-26
    Kyivstar
  • +380 (93) 647-28-96
    Lifecell
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

«Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії» — Віктор Франкл

«Воля до сенсу. Основи та застосування логотерапії» — одна з ключових праць видатного психіатра, філософа та засновника логотерапії Віктора Франкла. Це книга, що глибоко й водночас доступно розкриває уявлення про людську психіку, свободу волі, відповідальність і фундаментальну потребу людини — прагнення сенсу.

У цій роботі Франкл системно викладає основи логотерапії — напряму психотерапії, який він називав «третьою віденською школою», поруч із психоаналізом Фройда та індивідуальною психологією Адлера. У центрі підходу — три ключові поняття: свобода волі, воля до сенсу та сенс життя. Автор переконливо доводить: навіть за найскладніших обставин людина залишається вільною у виборі свого ставлення до життя.

Особливу увагу Франкл приділяє так званій трагічній тріаді людського існування — болю, провині та смерті. Він не уникає цих тем, а навпаки, допомагає читачеві мужньо з ними зустрітися й побачити, як саме через них може народжуватися сенс. Книга показує, що сенс можна знайти:

  • через творчість — те, що ми створюємо й віддаємо світові;

  • через досвід — любов, красу, культуру, природу, зустріч з Іншим;

  • через ставлення до страждання — здатність змінити власну позицію навіть у неминучих обставинах.

Франкл звертається до проблеми екзистенційного вакууму — стану втрати сенсу, який є характерним для сучасної людини. Він переконливо доводить, що не існує остаточно негативних чи трагічних аспектів життя, які неможливо було б перетворити на досягнення, якщо змінити внутрішнє ставлення до них.

Ця книга буде надзвичайно цінною для психологів, психотерапевтів, студентів гуманітарних спеціальностей і для всіх, хто перебуває в пошуках глибоких, чесних відповідей на питання про сенс життя, відповідальність і людську гідність. «Воля до сенсу» — це не лише теоретичний фундамент логотерапії, а й потужний духовний дороговказ.


Про автора

Віктор Еміль Франкл (1905–1997) — австрійський психіатр, невролог і філософ, засновник логотерапії та екзистенційного аналізу. Професор Віденського університету, багаторічний керівник Віденської неврологічної поліклініки. Під час Другої світової війни пережив ув’язнення в нацистських концтаборах, зокрема Аушвіці та Дахау, що глибоко вплинуло на формування його ідей.

Франкл викладав у провідних університетах світу, зокрема в Гарварді та Стенфорді, здійснив десятки міжнародних лекційних турів і був удостоєний численних почесних нагород та звань. Автор 39 книг, перекладених понад 40 мовами. Його праця «Людина в пошуках сенсу» визнана однією з найвпливовіших книг ХХ століття.

Характеристики
Основные атрибуты
Язык изданияУкраинский
ОбложкаТвердый переплет
Количество страниц272
СостояниеНовое
Информация для заказа
  • Цена: 540 ₴